Loading...

Egzona e Albatritit ndan momentin më të mirë me nënën dhe vajzat

Share it

Egzona në shumë aspekte merr vëmendje me pozat e shumta që publikon.

Ajo për ndjekësit qëndron gjithmonë e afërt, duke shkëlqyer në shumicën e kohës.

Në një imazh të fundit, ajo ka publikuar një fotografi të bukur të nënës dhe vajzave.

Sigurisht, këtë ndjenjë pozitive ajo e ndau me dëshirë për personat që ka në Instagram./kosovarja

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.