Edhe kur fotografohet në ‘ara’ Bora shfaqet atraktive

17 hours ago billbordi01 0

Bora Zemani postoi disa fotografi të reja.

Ajo pozoi në natyrë duke u shfaqur mjaft atraktive, shkruan InfoKosova.

Bora është veshur me xhinse të shkurtra dhe këmishë të bardhë.

Ajo është njëra nga moderatoret më të pëlqyera ku fama e saj u rrit edhe më shumë me udhëheqjen e emisionit të dashurisë Përputhen./InfoKosova/

FOTO: