Loading...

E shihni ngjashmërinë? Sara Berisha gjen sozinë dhe është aktorja e njohur turke

Share it

Sara Berisha ka zhvilluar së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit në Instagram, ku një prej ndjekësit i ka gjetur sozinë e saj.

“Të kanë thënë se ngjan me Asli Enver se dukesh fiks si ajo”, i ka shkruar dikush.

Sara ka publikuar një foto të aktores turke duke thënë se ia kanë thënë dhe herë të tjera, madje Asli i pëlqen shumë si aktore.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.