Loading...

E mori nënën në pushime, Atdheu thotë se atë e mori malli për burrin

Share it

Atdhe Xharavina kaloi disa ditë bashkë me nënën e tij.

Ai ka ndarë me ndjekësit momentet e kaluara bashkë me të, e së fundmi edhe një bisedë mes nënën e babait.

”E mori malli për burrin”, shkruan Atdheu krahas videos ku bisedojnë prindërit e tij.

Ndryshe, Atdheu ka potencuar se është i lidhur dhe kujdeset edhe për babain si për nënë.

por që ky nuk dëshiron ta postoj në rrjete sociale./InfoKosova/

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.