Loading...

E ironizoi duke thënë se nuk do lidhej më me vajza mbi 25-vjeç, Afrona Dika i kundërpërgjigjet Bleros

Share it

Afrona Dika duket se ka reaguar në mënyrë indirekte pas statusit thumbues të Blero Muharremi.

Këngëtari zbuloi para disa ditësh se ka vendosur të zbatojë ‘rregullin’ e famshëm të aktorit Leonardo DiCaprio: Të mos dalë me femra mbi 25-vjeç, megjithëse nuk e kanë konfirmuar konkretisht ndarjen, Blero dhe Afrona kanë vërtetuar lajmet që qarkulluan përmes thumbimeve në rrjetet sociale.

Kështu këngëtari ka ironizuar përsëri me statusin e fundit ku shkruan se i pëlqen rregulli i ri i Leonadro DiCaprios për femrat nën 25-vjeç. “Po më pëlqen shumë rregulli i Leonardo DiCaprios. 23-25, asnjë ditë më të vjetër. Ky është vëllai im” – shkruante Blero, teksa Afrona pak kohë më parë festoi 30 vjetorin e lindjes.

Pak ditë pas këtij statusi Afrona ka postuar një foto që duket si një mesazh i koduar. Fotoja paraqet një njeri që largohet nga zona e komfortit për tu rritur edhe pse afer ndaj shumë rreziqeve. “Hidhu” – shkruhej krah fotos.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.