Loading...

E bezdisur nga komentet negative, Eixhel Shkira reagon e revoltuar në rrjetet sociale (VIDEO)

Share it

Që pasi e bëri publike shtatzëninë e saj, Einxhel Shkira ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto dhe dedikime për fëmijën që po pret.

Si një person publik, ish-banores së “BBVIP” i ndodh që shpesh herë të përballet me komente negative nga ndjekësit në rrjetet sociale dhe së fundmi është vënë re se Einxhel tashmë i ‘demaskon’ presonat të cilët e ofendojnë nëpërmjet mesazheve duke i publikuar fotot në ‘InstaStory’.

Së fundmi moderatorja ka vendosur të flasë për këtë ‘fenomen’ të cilën e ka shqetësuar goxha kohëve të fundit.

Nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram, Shkira u shpreh se ndjente nevojën të ndante opinionin e saj dhe të përpiqet ta ndryshojë sadopak këtë problem pasi ka njerëz të cilët mund ta përjetojnë shumë keq./Panorama/

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.