Loading...

Donaldi tallet pasi ndërroi jetë Mbretëresha Elizabeth II

Share it

Aktori i njohur i humorit ka ironizuar me pasi nderroi jete Mbretëresha Elizabeth ll.

Ai përmes një deklarate në Instastory ka thënë shprehimisht “Do t’i shkojmë Mbretëreshës nesër? Dhe sa lekë do t’i hedhim?”

Mbretëresha Elizabeth ll nderroi jete të enjten mbrëma. Ajo ishte monarkistja me jetëgjatë në Mbretërinë e Bashkuar.

Elizabeth nderroi jete në Balmoral në moshën 96-vjeçare, pasi mbretëroi për 70 vjet. Pas saj, në fron u ngjit djali i saj ish-Princi i Uellsit, Charls./blic

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.