Loading...

Donaldi e Romeo festojnë ditëlindjen, kaq vite mbushin

Share it

Binjakët Donald dhe Romeo Veshaj festojnë ditëlindjen sot. Ata kanë mbushur 27 vjet.

Urimet ishin të shumta nga fansat, miqtë e kolegët.

Ndryshe, ata morën më shumë famë nga publiku me pjesëmarrjen e Donaldit në big Brother Vip Albania./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published.