Loading...

Do shkriheni së qeshuri si e imiton Ermal Fejzullahu bashkëshorten Arianen (VIDEO)

Share it

Ermal Fejzullahu përpos që njihet si këngëtar me zë mahnitës shpesh komentohet edhe për humorin e tij.

Në një ideo të fundit në Insta Story, Ariana bashkëshortja e tij shihet duke pozuar me buzet e fryra.

Ndërsa kur ajo ia kalon kamerën e tij ai nuk përton ta imitoj me buzet e fryra.

Ndryshe, Ariana dhe Ermali janë prindër të 4 fëmijëve./InfoKosova/

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.