“Demokratit desh i ra të fikët”, Murrizi nxjerr videon që po bën bujë

12 hours ago billbordi01 0

Ish-deputeti Myslim Murrizi teksa ka publikuar një video virale të një demokrati ku për pak i ra të fikët teksa bërtiste emrin e Lulzim Bashës, shkruan se kjo është arsyeja se pse politikanët talle me Shqipërinë.

Postimi i Murrizit:

“Sa kohe te kete nga ky soj, mashtruesit, hajdutet, hipokritet dhe te pa moralshmit ne politiken Shqiptare do tallin trapin si me partine si me Shqiperine

Nuk e di a eshte tek pjesa e dyte e vd ky “ militant” skllav apo jo, tek ata qe shajne me rop shpije kete qe desh i ra te fiket duke berrtitur para dy vitesh”, shkruan Murrizi.

VIDEO: