Loading...

Cila ishte arsyeja e ndarjes së Robertit me Laureten?

Share it

Pas disa muajve ditë më parë Roberti dhe bukuroshja Laureta Macedonsi duket se i dhanë fund lidhjes së tyre.

Kjo gjë u konfirmua pasi Roberti fshiu fotografitë e përbashkëta, ndërsa Laureta vendosi të largohet plotësisht nga Instagrami.

Por shkaqet të cilat i quan në këtë vendim asnjëherë nuk u publikua.

Megjithatë mbetet të shihet në vazhdim./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published.