Çfarë po ndodh me fytyrën e Luana Vjollcës, ‘shqetëson’ ndjekësit me pamjet e fundit

2 weeks ago billbordi01 0

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca ka kohë që i ka munguar publikut me paraqitjet televizive.

Krahas kësaj, ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit imazhe nga më të ndryshmet.

Së fundmi, Luana ka postuar disa video nga pushimet në Afrikë ku vëmendjen më të madhe e mori paraqitja e saj.

Luana u shfaq pa grim në fytyrë dhe kjo zbuluar dallimin e madh që kanë në fotot me fotoshop dhe në fotot tjera të tillë./Blic/

FOTO: