Loading...

Çfarë e lidh Don Xhonin me Yll Limanin?

Share it

Kenga e pare eshtë hiti më i madh i reperit, këngë kjo që ka miliona pëlqime dhe publiku e di përmendsh.

Më pas, erdhën këngë hite nga djaloshi i Drenices, që është futur në listën e të pëlqyerve, aktualisht është në qarkullim me “Katile”.

Don Xhoni ka bërë mjaftë miq në estradë, por me sa duket shoku i tij i ngushtë është Yll Limani.

Ndryshe, Don Xhoni është reperi i ri, i cili u bë hit me një freestyle, të cilin e interpretoj në një show televiziv./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.