newszine

Fifi i tha se do ta puth “kur t’i vjen”, Graniti befason me përgjigjen

22 hours ago billbordi01 0
Pas katër vitesh pauzë, këtë vit është rikthyer “Big Brother”, por kësaj here banorët janë persona të njohur për publikun. Java e parë e emisionit “Big Brother VIP” ishte e mbushur plot me dashuri, momente të trishta dhe debate. Ndërkohë në fund të spektaklit është diskutuar edhe një herë raporti mes banorëve Fifi dhe Granit Read More

Ky është emri i vërtetë i moderatores Bora Zemani

2 days ago billbordi01 0
Ajo është një nga figurat publike më të komementuara në media rozë. Moderatorja njhet si Bora Zemani, megjithatë ajo ka një emër krejt tjetër. Emri i vërtetë i saj është Borana pasi ka lindur në janar, nëna e saj kishte parë në atë kohë në “Teatrin e Operes dhe Baletit”, operën shqiptare “Borana”. Ndryshe, Bora Read More

Mevlani i sjell lekët borxh në studio, ja çfarë bën Shqipja

2 days ago billbordi01 0
Prej kohësh Shqipja është ankuar nëpër intervista të ndryshme për borxhin e Mevlanit ndaj saj. Ditën e sotme, ajo ishte e ftuar në “Shqipëria Live”, ku u habit nga një zarf që iu dha. Mevlani i kishte sjellë lekët në studio, mirëpo konkurrentja e grisi zarfin pa e menduar dy herë. “Nga njerëzit fallco nuk Read More

Konkurrentja e re super bukuroshe e Përputhen në krahët e Bashkimit

2 days ago billbordi01 0
Hyri me dy pëlqime konkrete në emision. Bashkimi dhe Bruno ishin pëlqimet e konkurrentes së re Antonias, shkruan InfoKosova. Së fundmi ajo postoi një nga disa fotografi krah Bashkimit që edhe ky i fundit i postoi në profilin e tij. Me fustan të shkurtër e gjoksin në fushë ajo po duket mahnitëse krah Bashkimit./InfoKosova/ FOTO: Read More

Me aksesor në ballë, Ledjana duket si ‘princeshë’

2 days ago billbordi01 0
Ledjana Prenga erdhi me një stil më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim. Ajo ka vënë një aksesor të vendosur në ballë ajo po duket si princeshë, shkruan InfoKosova. Ledjana gjithmonë është komentuar për stilin unik. Zeshkania bukuroshe u komentua për të mire edhe nga përcjellësit./InfoKosova/ VIDEO: Read More