newszine

Melisa Lleshi ‘habit’ rrjetin me klipin e saj të ri (VIDEO)

1 month ago billbordi01 0
Artistja shqiptare, Melisa Lleshi, ka publikuar dje këngën e re. “Atij” mban titullin projekti i ri, të cilin po ashtu e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Ylli nga Shqipëria mori vëmendje me dukjen elegante e në anën tjetër edhe me skenat provokuese. Teksti është shkruar nga Melisa, Marigona dhe Ardita Shehu, kurse për melodinë Read More

PREMIERË: Albion Rexhaj lanson projektin e ri ‘Modele’ plot ritëm (VIDEO)

2 months ago billbordi01 0
Këngëtari Albion Rexhaj i cili ka qenë shpesh pjesë e shtypit rozë kohëve të fundit ka lansuar projektin muzikor të titulluar ‘Modele’ i cili po shihet që do jetë një hit i radhës nga Albioni, shkruan Billbordi.com Teksti është shkruar nga vetë Albioni në bashkëpunim me Nurteel i cili është edhe producent i këtij projekti, Read More

Albion Rexhaj shumë shpejt sjell këngën e re ‘Modele’ (VIDEO)

3 months ago billbordi01 0
Këngëtari i mirënjohur për të gjithë, Albion Rexhaj me të rikthyer nga Zvicra ka filluar përgaditjet e projektit të ri i cili edhe këtë radhë pritet të jetë një hit i radhës nga Albioni, shkruan Billbordi.com Sipas asaj që Albioni ka postuar në Instagramin e tij, kënga është kompletuar edhe me videoklip dhe shumë shpejt Read More

Lule Mustafa ia merr këngën “A’ke harru” Besnik Qakës (VIDEO)

4 months ago billbordi01 0
Lule Mustafa, gjithmonë di si të befasojë adhuruesit e percjellesit e saj me projekte e paraqitje të ndryshme. Këngëtarja e disa hiteve, së fundmi ka kënduar në formë të ‘cover’-it një nga këngët më të dëgjuara për momentin, shkruan Kosovarja. Këngëtarja ka sjellë në verzion të ri hitin e NRG Band të titulluar “A’m ke Read More

Shpati i bën Selvijes dhuratën që secila grua e ëndërron

4 months ago billbordi01 0
Duke qenë se Shpati ka gati 20 vite që është pjesë e tregut muzikor shqiptar, ai ka vendosur që repertorit të tij t’i shtojë një këngë shumë të ndjerë. Këngëtari ka zbuluar se këngën e tij më të fundit “Mbretëresha Ime”, ia ka dedikuar pikërisht partneres së jetës, Selvijes. Sot, ai e ka publikuar këtë Read More

Bekim Ibrahimi sjell hitin më të ri “Jam Shqiptar Hej Jam Shqiptar” (VIDEO)

5 months ago billbordi01 0
Bekim Ibrahimi këngëtari nga Kosova i cili jeton dhe punon në Zvicër, sjell tani hitin më të fundit “Jam Shqiptar Hej Jam Shqiptar”, shkruan Billbordi.com Një këngë e cila shpalos dashurinë, madhin dhe krenarinë e këngëtarit për atdheun , i cili edhe pse jeton larg, nuk e harron kurrë tokën e bekuar Shqiptare. Bekim Ibrahimi Read More

Ana Lleshi publikon këngën e saj të parë, në klip Atdheu: Mos e humbisni

5 months ago billbordi01 0
Siç kishte paralajmëruar, Ana e “Përputhen” ka debutuar në muzikë. Ajo mbreme ka publikuar të shoqëruar me videoklip këngën e saj të parë të titulluar “Deal”. FOTO: “Deal” është një diss me tekst të fortë që sjell Anën në ujërat e hip-hopit, në të cilat siç e tha për Prive dy javë më parë, e Read More

Shyhrete Behluli befason adhuruesit e muzikës së saj për festën e Bajramit

5 months ago billbordi01 0
Publikohet kënga e Shyhrete Behlulit. Këngëtarja ka ardhur me një risi të pa paralajmëruar. Shyhrete Behluli ka publikuar një projekt të ri muzikor të cilin ia ka dedikuar Fitër Bajramit. FOTO: Këngëtarja ka lansuar këngën “Erdh Bajrami” të cilën e ka sjellur me videoklip duken u paraqitur si çdoherë e veçantë. “Gezuar festen e Fiter Read More

Një puthje konfirmoi më në fund lidhjen e Melisës me Andin

6 months ago billbordi01 0
Ashtu siç u premtoi, Melisa Lleshi lansoi këngën e saj të re me titull “Leje”. Billbordi kishte raportuar më parë se protagonist në videoklipin e saj të ri është Andi Shehu, për të cilin ishte përfolur se ajo është lidhje. Videoklipi do të shërbente si konfirmim i lidhjes së tyre. FOTO: Dhe ashtu ndodhi! Dyshja Read More