newszine

S’do ta njihni, kaq shumë është plakur Qumili

4 hours ago billbordi01 0
Humoristi, Sevdai Radogoshi, ka ndryshuar aq shumë në pamjen e jashtme sa nuk do ta njihnit. Përmes një lidhjeje të drejpërdrejt në ATV, ‘Qumili’ ka reaguar ndaj situatave të krijuara brenda shtëpisë së “Big Brother” ku në qendër të vëmendjes ishte Fifi. Por, ajo që të bie në sy është ndryshimi i tij, kjo për Read More

Yllka Kuçi sot e ka ditëlindjen, kaq vjet po i bën

4 hours ago billbordi01 0
Yllka Kuqi, po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo është njëra nga këngëtaret e reja e cila shumë shpesh sjellë projekte e bashkëpunime të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme. Yllka sot po e feston ditëlindjen e 39-të. Në rrjetin social ”Instagram”, Yllka ka postuar disa fotografi teksa shfaqet me shumë stil Read More

Në përditshmëri kështu duken Shyhretja dhe Engji

4 hours ago billbordi01 0
Shyhretja në të shumtën e kohës shihet me Engjin, pasi që të dyja kanë profesionin e njejtë. Sigurisht, pak kohë të lirë që ka ajo e ndan edhe me personat e tjerë të familjes, duke shprehur lumturinë e madhe që ka me ta, shkruan “Kosovarja”. Në një imazh të fundit, ajo ka publikuar një selfie Read More

Kjo foto e Efit dhe Borës po i turbullon të gjithë

4 hours ago billbordi01 0
Thuhet se secili person ka sozinë e tij. Edhe Bora Zemanit i është zbuluar sozia pikërisht në emisionin e dashurisë që po e moderon. Ifgjenia Dhedhes apo ndryshe e njohur shkurt si Efi është vajza e cila mori vëmendjen e të gjithëve në Përputhen. Ajo u bë personazh shumë i komentuar edhe për shkak të Read More

Kaq bukur nuk e keni parë asnjëherë Bora Zemanin

7 hours ago billbordi01 0
Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Ajo komentohet shumë në çdo paraqitje të saj por jo vetëm, shkruan InfoKosova. Bora përflitet shumë edhe për jetën e saj private duke bërë kështu të marrë vëmendjen e të gjithëve në çdo postim në rrjetet e saja sociale. Ndërkaq ajo që ka Read More

Kjo është lidhja që e mban akoma Tean e Përputhen me Kosovën

7 hours ago billbordi01 0
Tea Trifoni u bë shumë e njohur nga “Përputhen”. Por bionden shqiptare duket se diçka po e fikson në Kosovë. Nuk është ish-i dashuri i saj Bearti, për diçka tjetër që Tea po fiksohet dhe që bën thirrje që të shfrytëzohet oferta e tyre që vlenë deri me 28 nëntor. Sigurisht lidhja e marketingut. VIDEO: Read More

Remzie Osmani në Milano, për ta takuar një person të veçantë

7 hours ago billbordi01 0
Remzie Osmani dhe bashkëshorti i saj, Halili, ndodhen në Milano. Këngëtarja e njohur kosovare ka njoftuar se ka shkuar në Itali për të takuar vajzën e tyre, Riolen. “Moti ftohtë,po shpirti ngrohtë ne takim me Riolen tonë dhe sukseset e saj! Te duam pa fund @riolahamzaj jonë e bekuar”, shkruan këngëtarja në njoftim./Indeksonline/ FOTO: Read More

Luana Vjollca ndan fotot e veçanta me Marget dhe Marinën

7 hours ago billbordi01 0
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ata kanë vendosur që vajzën ta quajnë Marget, një bashkim i emrave të të dyve. Fotot e para të Marget i shpërndanë prindërit e saj, por që s’kanë munguar as postimet nga tezja, Luana Vjollca. Ajo ka ndarë disa foto në Instastory, ku Read More

Rita Haziri mahnitëse me fustan të ngushtë

8 hours ago billbordi01 0
Rita Haziri ka marrë vëmendjen e publikut qysh në fillimet e karrieres si këngëtare. Kjo jo vetëm për zërin e bukur por edhe bukurinë fizike, shkruan InfoKosova. Ajo pëlqehet mjaft shumë nga mosha të ndryshme ndërsa edhe këngët me të dashurin e saj po pëlqehen mjaft shumë. Së fundmi ajo ka pozuar me një fustan Read More