newszine

Tuna publikon foto me djalin e saj të vogël, por shikoni çfarë ka veshur

3 hours ago billbordi01 0
Tuna një mama shumë cool. Tuna është një femër me stil unik. Në shumicën e kohës është aktive me poza të ndryshme, duke shkëlqyer, shkruan kosovarja. Edhe pse e angazhuar në skenën muzikore, ajo përkushtimin ndaj familjes nuk e ndal. Pozat e ndryshme me fëmijët janë pjesa më e rëndësishmë për Tunën. Këtë herë bashkë Read More

Cila është dieta me të cilën po humb peshë Elita?

5 hours ago billbordi01 0
Elita Rudi përmes rrjeteve sociale ka njoftuar rrugëtimin e saj drejt humbjes së peshës me dietën ketogjenike. Një studim i fundit, i kryer nga universitete të shumta amerikane, kanë treguar se dieta ketogjenike, e cila kohëve të fundit është bërë mjaft e njohur, mund t’ju ndihmojë t’i humbni më shpejt kilogramët e tepërt sesa ushtrimet Read More

Engji dhe Shyhretja shkëlqejnë në veshje Rugove

14 hours ago billbordi01 0
Engji ka ndjekur me seriozitet dhe sukses hapat e nënës. Që të dya në shumë raste kalojnë në lajm dhe janë pjesë e rëndësishme e lajmeve, shkruan Koosvarja. Pasi që kanë një stil të dalluar, në çdo kohë marrin vëmendje me stilin e tyre. Në këtë veshje të bukur Rugove ato shkëlqejnë së bashku nënë Read More

Blero do të shkrihet kur ta sheh këtë foto të Afronës

14 hours ago billbordi01 0
Afrona bën dritë me bukurinë natyrale. Afrona në çdo kohë merr vëmendje me pozat e shumta që publikon. Duke qenë emër i dalluar, pas çdo imazhi kalon në lajm, shkruan kosovarja. Theksojmë, ajo është një ndër femrat që shumë pak i kushton rëndësi vetës pasi e preferon thjeshtësinë. Në një imazh të fundit, bën dritë Read More

Këta janë prindërit e Fifit nga Ferizaji

15 hours ago billbordi01 0
Filloreta Raçi, për publikun e gjërë e njohur si Fifi, është aktualizuar edhe më shumë me hyrjen e saj në “Big Brother VIP”. “Marova” është hiti më i madh i këngëtares së njohur, e cila karrieren e saj e ka zhvilluar në Shqipëri. Fifi është bërë pjesë e “Big Brother VIP”, madje me të shpejtë Read More