newszine

Personazhi i vitit 2020 nga Billbordi: Votoni këtu

9 months ago billbordi01 0
Duke marrë parasysh vitin 2020 si një ndër vitet më të rënda për gjithë botën, ato që nuk kanë ndaluar dhe kanë sjellur argëtim, stil, kreativitet e shkrime tek ju gjatë këtij viti që po lëmë pas janë sigurisht të rinjt që kanë krijuar famë dhe janë ndër më të ndjekurit në rrjetet sociale. Billbordi.com Read More

KUZHINA JONE 01 – Mini Bomba Izmiri (19.11.2020)

10 months ago billbordi01 0
Emisioni më i ri i gatimit “Kuzhina Jone” nje prodhim i Billbordi Media qe do transmetohet njehere ne jave te shtunave me fillim nga ora 17:00 ne webfaqen zyrtare dhe ne faqen zyrtare ne Facebook. Ne episodin e pare te ketij emisioni kulinar ju sjellim desertin e lehte me plot shije qe do e beni Read More

FACEBOOK FEED 01 – Zeka Idrizi, Zvicer (28.03.2020)

1 year ago billbordi01 0
Facebook Feed emisioni me i ri i perditshem nga www.billbordi.com i cili ka per synim informimin e shikuesve dhe ndjekesve me risite dhe informacionet me te reja permes videove, fotove e shkrimeve te ndryshme qe postohen ne rrjetin sociale Facebook. Ne emisionin e pare Zeka Idrizi shqiptari nga Zvicra flet rreth mundjes se virusit si Read More

BILLBORDI NIGHT SHOW 01 – Anesa Jakupi, Kengetare (09.05.2020)

1 year ago billbordi01 0
Billbordi Night Show emisioni me i ri nga www.billbordi.com i cili per synim ka argetimin e ndjekesve me muzike 100% live dhe intervista, ekskluzivitete e shume gjera tjera. Ne emisionin e pare e ftuar Anesa Jakupi nje kengetare 14 vjecare nga Kosova por qe jeton dhe vepron ne Zvicer ku na tregon per veten dhe Read More