Burri milioner, shikoni çfarë dhurate i ka bërë Adelina Tahirit për Shën Valentin (FOTO)

2 years ago billbordi01 0

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, përcjell Billbordi.com

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot, ai ka publikuar një foto me të cilën tregon se për Shën Valentin burri i ka bërë dhuratë një buqetë gjigante me lule.

FOTO: