Loading...

Brenda darkës aspak të zakonshme të 5-vjetorit të martesës së Xhensila Myrtezajt dhe Besit

Share it

Dita e djeshme ishte tejet e veçantë për Bes Kallakun dhe Xhensila Myrtezajn. Çifti festuan 5-vjetorin e kurorëzimit në martesë.

Në këtë datë të rëndësishme, nuk kanë munguar edhe dedikimet e ëmbla për njëri-tjetrin.

Por, si e festuan ata 5-vjetorin e martesës? Nëse shohim Instagramin e Besit, mund të them jo si një çift i zakonshëm, siç thotë dhe ai gjithmonë, duket se në këtë darkë nuk kanë munguar disa doza “fshati”.

Besi ka publikuar një foto me Xhensilën duke mbajtur në dorë një pjatë ku ka domate, kastraveca dhe djathë. “Urime 5-vjetorin e martesë! Kështu festohet!”– shkruan ai.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.