Loading...

Bora Zemani super atraktive, na sjell pak diell

Share it

Një nga të preferuarat e ekranit shqiptarë, Bora Zemani, vazhdon të postoj imazhe të ndryshme në rrjetet sociale për ndjekësit e saj.

Së fundmi ajo është shfaqur në fustan të bardhë e të ngushtë që ia theksonte linjat trupore.

“Edhe pak diell…”, kishte shkruar moderatorja në mbishkrim derisa pranoj mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

Ajo dukej se po e shijonte vendin e rehatshëm derisa në dorë kishte një gotë verë.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.