Loading...

Bora dhe Donaldi “sfidojnë” njëri-tjetrin në postimet e fundit

Share it

Derisa dyshja janë rikthyer së bashku, së fundmi po e sfidojnë njëri tjetrin.

Kjo pasi që të dy kanë postuar në InstaStory dhuratat që i kanë pranuar nga fansat.

“Këto janë dhuratat që mua më kanë ardhë për ditëlindje nga fansat. Jeni shumë të mirë, shiko çfarë fansash kam, shiko çfarë kanë bërë. Ju dua shumë,“-thotë Donaldi.

Bora gjithashtu ka bërë falënderim për vajzat ku krahas shkruante: “Sa shumë ju dua.”

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.