Loading...

Beatrix nuk përmbahet, e bën këtë gjest të turpshëm (VIDEO)

Share it

Beatrix Ramsoaj, vazhdon të jetë emër i përfolur në mediat rozë, famën e madhe ajo e bëri me pjesëmarrjen e saj në formatin, e Big Brother Albania.

Madje, ajo brenda atyre katër mureve krijoi edhe një lidhje dashurie me aktorin, Donald Veshajn.

E ani pse brenda çifti kriuajn një romancë, jashtë ajo nuk zgjati fare, ebeatrix tani Beatrix ka mbetur beqare dhe jetën po e kalon e vetme në shëpi.

E në rrjetet sociale ajo ka bërë një gjest të pahijshëm, duke ngritur gishtin e mesit dhe njëkohësisht duke nxjerrë gjuhën./ORAinfo/

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.