Loading...

Beatrix nuk i ka mbyllur ende ‘hesapet’ me Donald Veshajn, këtë herë e quan aktorin ‘tradhtar’

Share it

Beatrix Ramosaj ‘thumbon’ sërish. Duket se këngëtarja nuk i ka mbyllur ende ‘hesapet’ me Donald Veshajn dhe nuk i kursen ironitë për të në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo postoi në profilin e saj në ‘Twitter’ një staus ku shkruante për tradhtinë.

“Një rikujtesë miqësore- Kush tradhton një herë, tradhton gjithmonë” – shkroi ajo krah statusit për të cilin u pendua dhe e fshiu, megjithatë, nuk i ka shpëtuar syrit të ndjekësve.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.