Loading...

Arjola Demiri feston ditëlindjen, ja sa vite mbush aktorja

Share it

Aktorja e mirënjohur dhe e dashur nga publiku shqiptarë, Arjola Demiri, sot feston ditëlindjen.

Ajo mbushi plotë 38 pranvera jetë.

Duke u përkujdesur gjithmonë për dukjen dhe stilin ajo vazhdon të mbetet një nga personazhet publike më të komentuara.

Në këtë ditë të veçantë edhe urimet ishin të shumta nga familjarë e miq, të cilët nuk e lanë pa e përshkruar me fjalët më speciale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.