Loading...

Ariana ndryshon stil, kështu rri nëpër shtëpi

Share it

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizzit.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale.

Atë jemi mësuar ta shohim gjithmonë në stil elegant, por së fundi ajo është parë në veshje sportive nëpër shtëpi, kaq bukur po i rrinë./ORAinfo/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.