Ariana i thotë Ermalit: “Edhe pa ty u knaqa”

13 hours ago billbordi01 0

Ariana është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur kosovar, Ermal Fejullahu dhe gjjthashtu blogere e njohur.

Ariana, ka bërë disa pushime gjatë kësaj vere në ikje. Sigurisht, të gjitha pushime familjare.

Me gjasë, pushimet më të bukura do të mbeten ato me Ermalin kur e gjithë familja shkëlqenin në çdo pozë.

E, në shtator, Ariana ka shkuar për pushime vetëm me të bijat.

FOTO: