Loading...

Ariana e Ermalit del me vjehërr për kafe, po duken si dy shoqe

Share it

Ariana është reja simpatike e Sabriut dhe Nerës. Pas martesës më Ermalin ajo është shndërruar në një blogere të suksesshme e mjaft e ndjekur në instagram.

Siç është parë deri tani Ariana llogaritet si vajzë tek vjehrria e tyre, gjë të cilën e kanë pranuar dy palët.

E sot kjo gjë mund të vërehet më së miri ku kjo foto tregon hapur raportet e Arianës me Nerën.

Duke pirë kafe, vjehërr e re po kënaqen se bashku. /ORAinfo/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.