Loading...

Ariana dhe Nera Fejzullahu shkojnë bashkë në dasmë, me këtë veshje kanë marrë gjithë vëmendjen e dasmorëve

Share it

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo mbrëmë ka qenë në një dasmë e shoqëruar nga vjehrra e saj, Nera Fejzullahu.

Të rregulluara bukur dhe të veshura me stil, Ariana dhe Nera po shkëlqejnë në këtë dasmë.

Në këtë video ato po duken si dy shoqe, e jo si vjehërr e re. /ORAinfo/

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.