Loading...

Argjira Spanca shfaq linjat perfekte, i dashuri i saj bënë këtë veprim të çuditshëm

Share it

Moderatorja bukuroshe nga Kosova që jeton dhe vepron në Shqipëri, shfaq linjat e saj trupore në një postim në Instagram.

Pas çdo postimi që ajo bënë, është e pa mundur të mungojnë komentet e të dashurit të saj, Gracianos.

Çifti simpatik bien në sy me komentet që i bëjnë njëri-tjetrit.

“Lum ti për fotografin që ke”, shkruan Graciano në postimet e fundit të Argjirës.

Pra, I dashuri i saj në vend se ta lavdëroj Argjiren, i jep “kredite” vetës.

Argjira duket për mrekulli me stilin e saj shik dhe mjaftë të rafinuar./Kosovarja/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.