Loading...

Arbenita ndan foton më të bukur me Feron nga dasma

Share it

Arbenita dhe Fero mbrëm ishin të ftuar në një dasëm.

Nga atje ata ndanë imazhe të ndryshme në rrjete sociale.

Ishte Arbenita ajo e cila ndau një imazh tejet të bukur pranë Feros.

Në fustan të kuq ajo po shkëlqen./Infokosova

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.