Loading...

Antonela sapo ka dal nga grimerja, po duket si loqkë e vërtetë

Share it

Antonela është ndër përsonazhet më të komentuara në shoëbizin shqiptar.

Me secilin postim dhe secilën paraqitje ajo arrin të marr vëmendjen e të gjithve.

Së fundi ajo ka ndarë imazhe të reja me ndjeksit e saj.

Bukuroshja shihet e rregulluar deri në detajin e fundit dhe po duket për merak./InfoKosova

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.