Loading...

Andrra me Sinanin e djalin sjellin foton e bukur

Share it

Djali i Andrres dhe Sinan Hoxhes po fillon vitin shkollor.

E me këtë rast ata publikuan një foto të bukur familjare duke shkruar fjalët më të ëmbla.

Ata i uruan më të mirat në shkollë djalit të tyre.

Derisa urime të shumta morën edhe nga ndjekësit./InfoKosova/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.