Loading...

Almeda Abazi publikon videon e djalit të saj duke folur shqip

Share it

Almeda Abazi është mjaft e komentuar sa i përket jetës personale.

Ish missi shqiptar jeton prej vitesh në Turqi, ku është martuar me aktorin Tolgahan Sayisman dhe kanë dy fëmijë,Almeda është shprehur se dëshiron shumë që t’i mësojë fëmijët të flasin shqip.

Së fundmi, ajo ka postuar një video të të birit Efehan teksa ai flet shqip.

Efe ka nisur shkollën por nuk duket shumë i lumtur nga ky fakt.

“Pse nuk do të shkosh në shkollë, Efe?”, pyet Almeda, teksa ai thotë:

“Sepse lodhem”, videoja e ëmbël ka bërë xhiron e rrjetit duke shkaktuar shumë të qeshura.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.