Loading...

Afrona poston një pamje me fustan elegant të hapur, mahnit me dukjen

Share it

Afrona Dika njihet si një ndër femrat më tërheqëse, me bukurinë natyrale që ka.

Ajo nuk mungon me imazhe të njëpasnjëshme me ndjekësit e saj, duke shkëlqyer në çdo kohë.

Këtë herë, ndau një imazh me një fustan të bukur dhe duke mos i munguar grimi perfekt.

Sigurisht, nuk ishte imazh aktual i saj mirëpo në atë kohë që e ka realizuar Afrona merr vëmendje të madhe.

Mos të harrojmë, muaj më parë ajo ka shkëputur kontaktet me Bleron, duke i dhënë fund dashurisë së tyre./Kosovarja/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.