Loading...

Adisi nxjerr sekretin e rëndësishëm të Fifit (VIDEO)

Share it

Fifi prej muajsh komentohet shumë në media, e gjitha kjo për pjesëmarrjen e saj në “Big Brother VIP” e më pas edhe për lidhjen e saj me Adis Patushin.

Përtej kësaj, këngëtarja pas daljes nga “Big Brother VIP”, ka punuar rreth projekteve të reja muzikore.

Ajo solli këngën solo dhe bashkëpunime ndërkaq u zbulua se ajo është në studio për këngën e radhës.

Këtë na e zbuloi partneri i saj, Adisi duke ndarë një fotografi në rrjetin social, kënga po përgaditet nga Fatjon Miftari./lajmi

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.