Loading...

Adelina Berisha shndërrohet në ‘kukull’, sa bukur duket

Share it

Adelina Berisha e ka paralajmëruar këngën e saj më të re.

Këtë paralajmërim artistja e ka bërë me anë të një postimi në InstaStory ku duket si kukull.

“Së shpejti, kënga e re”, shkroi ajo sipër imazhit.

Projekti i fundit i Adelinës titullohet “Ma kadal” dhe është në bashkëpunim me Sabianin. /Lajmi/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.