Loading...

A janë zënë Tayna dhe Don Phenom? Reperi sqaron gjithçka

Share it

Tayna dhe Don Phenom sollën në vitin 2018 këngën “Columbiana”. Një këngë që u kthye në hit dhe që bëri të mundur që publiku të njihej me Doruntina Shalën, ose sic sot e njohin të gjithë Taynan.

Pas këngës “Columbiana” u përfol se Tayna dhe Don Phenom i kishin prishur marrëdhëniet e tyre.

Arsyeja nuk u bë kurrë e ditur, derisa Don Phenom foli sot për këtë çështje në programin e Alban Musës.

”Unë e dua shumë Taynën dhe e përshëndes, Kemi një marrëdhënie të paparë kemi një respekt reciprok, për të dhe krejt stafin e saj.

Fansat ose dikush e ka krijuar këtë për klikime”, është shprehur reperi duke i dhënë fund njëherë e mirë thashethemeve./Kryefjala/

Leave a Reply

Your email address will not be published.