Ngjela zbulon politikanin e parë që do të arrestohet së shpejti: Dy goditjet e mëdha të SHBA-së

42 mins ago billbordi01 0
Avokati i njohur Spartak Ngjela ka komentuar zhvillimet e fundit politike. Ngjela ka paralajmëruar arrestimin e parë në politikën shqiptare. Ai shprehet se Sali Berisha do të marrë goditjen e madhe nga SHBA. Postimi i Spartak Ngjelës: “Dy janë goditje e mëdha që i kanë dhënë antihistorisë së Shqipërisë, Shtetet e Bashkuara të Amerikës në Read More

Pedagogu tregon goditjen e fortë që po i jep Sali Berisha Partisë Demokratike: Ja pse e ka të pamundur të marrë drejtimin e partisë

2 hours ago billbordi01 0
Pedagogu Roland Lami tha se pavarësisht influencës elektorale, që mund të ketë ish-kryeministri Sali Berisha, ai e ka të pamundur të marrë drejtimin e Partisë Demokratike. Ai u shpreh se në PD aktualisht janë dy pole, të cilat përjashtojnë njëra-tjetrën dhe nuk krijojnë frymën për ta çuar partinë drejt fitores. “Z. Berisha sado influencë elektorale Read More

“Demokratit desh i ra të fikët”, Murrizi nxjerr videon që po bën bujë

12 hours ago billbordi01 0
Ish-deputeti Myslim Murrizi teksa ka publikuar një video virale të një demokrati ku për pak i ra të fikët teksa bërtiste emrin e Lulzim Bashës, shkruan se kjo është arsyeja se pse politikanët talle me Shqipërinë. Postimi i Murrizit: “Sa kohe te kete nga ky soj, mashtruesit, hajdutet, hipokritet dhe te pa moralshmit ne politiken Read More

Drama e re në “Përputhen”, konkurrenti i fejuar?

13 hours ago billbordi01 0
Argjend Rraci është protagonist në emisionin e dashurisë, “Përputhen”. Ai ka grumbulluar mijëra ndjekës pas inkuadrimit në këtë emision. Nuk është hera e parë që konkurrentëve iu nxjerrën ‘sekretet’ të cilët mbase mund të jenë edhe të martuar. Sonte, një postim i Argjendit ra në sy ku teksa bëri një video në veturë, shihet se Read More

Kjo politikane e ka shkruar tekstin e hitit “Maturant” të Motrave Mustafa

13 hours ago billbordi01 0
Motrat Mustafa janë dyshja e famshme e muzikës folklorike dhe asaj popullore, që ja kanë dalë sukseshëm gjithmonë. Ato kanë karrierë të gjatë me këngë hite, të njohura dhe të pëlqyera nga publiku i gjërë, shkruan “Kosovarja”. Dyshja e kanë edhe një hit për maturantet, këngën me titull “Maturant”, e shndërrua në hit dhe tejet Read More

A e ka pasur të lehtë Learta shtatëzanin e parë

13 hours ago billbordi01 0
Learta së fundmi ka komunikuar me ndjekësit e saj në Instastory, edhe si duket interesimi më i madh ka qënë për mënyrën se si kujdeset për fëmijet e saj. Njëra nga ndjekset e saj e ka pyetur nese ka e ka pasur të lehtë shtatëzanin e parë dhe ajo është përgjigjur me shumë korrektësi, duke Read More

Ariana i thotë Ermalit: “Edhe pa ty u knaqa”

13 hours ago billbordi01 0
Ariana është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur kosovar, Ermal Fejullahu dhe gjjthashtu blogere e njohur. Ariana, ka bërë disa pushime gjatë kësaj vere në ikje. Sigurisht, të gjitha pushime familjare. Me gjasë, pushimet më të bukura do të mbeten ato me Ermalin kur e gjithë familja shkëlqenin në çdo pozë. E, në shtator, Ariana ka Read More